Hizmetlerimiz

CONTECOLOR

Boyalarımızın
Uygulama Alanları

1- Metal: Demir, Paslanmaz Çelik, Alüminyum, Pirinç, Bakır, Nikel, Galvanizli Zamak.
2- Plastik: ABS,PU,PP,PC, Naylon, Pleksiglas, PVC, Fenolik reçineler.
3- Cam

Endüstriyel Plastik

Bu sektörde ürün yelpazemiz çok çeşitli malzemeler (ABS, PU, PP, PC, Naylon, Pleksiglas, PVC, Fenolik Reçineler) ve sektörler üzerinde çalışmamızı sağlar. Boyalarımız ve renklerimiz, her alanın ihtiyaçlarını karşılamak için estetik, esneklik ve talep testlerine karşı direnç garantilidir. Spor malzemeleri, ev aletleri, fırınlar, mutfak armatürleri, araba parçaları ve ayakkabı ve giyim aksesuarları eşyalarının boyanmasında etkiliyiz.

Moda Aksesuarları

Kalite açısından en zorlu sektörlerden biri, en iyiyi gerektirir. Contecolor ürünleriyle boyanmış ürünler, endüstrideki en ünlü ve önemli isimlere aittir. Ürünlerimiz, estetik gereksinimleri karşılamanın yanı sıra türbinler, kuru temizleme, kükürt dioksit ve sentetik ter gibi test gereksinimlerini de karşılamaktadır. Formüle ettiğimiz boyalar galvanizli zamak, nikel, pirinç ve alüminyuma uygulanır.

Metal Mobilyalar

Paslanmaz, pirinç, bakır ve demir gibi metaller, müşterilerimizin bu sektörde kullandıkları malzemelerdir. Mutfak veya temizlik maddelerinin neden olduğu oksidasyon, UV ışığı, çizik ve lekelere karşı her türlü direnci karşılarız. En iyi lüks otel ve mağazalarda uluslararası alanda faaliyet gösteren müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için, bu ihtiyaçları karşılayabilen ve aynı zamanda metalin estetik değerini ve güzelliğini koruyabilen boyalarımız mevcuttur.

Cam Ambalaj

Hem çevrenin hem de sağlığın korunmasına karşı hassas olan firmamız su bazlı boya serisini geliştirdi. Boyalar mono veya iki bileşenli, parlak, opak ve don, saydamlık, pastel, inci ve metalize efektlerle renklendirilebilir.

Gözlük Sektörü

Contecolor, yirmi yılı aşkın bir süredir gözlük sektöründe, galvanizli metal gözlük ve plastik gözlük içeren bir teklifle faaliyet gösteriyor.

METAL GÖZLÜK İÇİN BOYALAR

Bunlar zaten çeşitli galvanik ön işlemlere tabi tutulmuş çerçevelere (nikel-krom, nikel-altın, nikel-paladyum, titanyum) uygulanır. Parlak ve opak verniklerimiz Avrupa güvenlik standartlarına tamamen uygundur, müşterilerimize ulaşılabilecek geniş renk yelpazesi ile zenginleştirilmiş yüksek kaliteli bir son kat sunar ve sektörde gerekli testlerin gereksinimlerini karşılar.

PLASTİK GÖZLÜK İÇİN BOYALAR

Bunlar asetat (enjekte edilmiş, levhalar) veya selüloz propionat, naylon (Grilamid TR90), karbon fiber ve poliüretandaki detaylara uygulanır. Metal boyalarda olduğu gibi, uygulandıkları malzemeye bağlı olarak farklı özelliklere sahip renkler ve parlak, opak çözeltilerle zenginleştirilirler. Bu sektörde giderek daha çok iki bileşenli su bazlı ürünler kullanılmaktadır. Tüm ürünler yönetmeliklere göre test edilir.
loading...
× Nasıl yardımcı olabilirim?